Allurion Mide Balonu Baskül ve Mobil Uygulaması

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Uncategorized
 4. »
 5. Allurion Mide Balonu Baskül ve Mobil Uygulaması

Allurion Mide Balonu Zayıflama Programı

Allurion Mide Balonu akıllı baskülü ve mobil uygulaması ile size tam bir zayıflama programı sunar.

Obezite tedavilerinde başarıya ulaşmak için takip oldukça önemlidir.

Düzenli takip ile doktorunuz ve diyetisyeniniz süreç boyunca sizi doğru yönlendirebilir ve bu takiplerde aldığınız sonuçları görmek size de motivasyon olarak daha sağlıklı ve mutlu bir süreç geçirmenize yardımcı olur.

Takip sürecini kolaylaştırmak ve randevuları beklemeden kendi kendinize de bir takip programı uygulayabilmeniz için Allurion Mide Balonunu size Smart Baskül ve Mobil App ile birlikte sunuyor.

Allurion Akıllı Baskül ve Mobil Uygulamasını yakından inceleyelim.

mide balonu

Numarınızı Bırakın

Sizi Arayalım


Vücut Kitle İndexi Nedir?

Vücut kitle indeksi hesaplaması yapılırken sadece kilo ve boy uzunluğuna göre sınıflandırılma yapılmaz. Bunun yanında yaşa göre de belirli sınıflandırma yapılır. Bu sınıflandırma ise şöyledir:

 • 19-24 yaş arasında olan bireyler için ideal sonuç 19-24 aralığında
 • 25-34 yaş arasında olan bireyler için ideal sonuç 20-25 aralığında
 • 35-44 yaş arasında olan bireyler için ideal sonuç 21-26 aralığında
 • 45-54 yaş arasında olan bireyler için ideal sonuç 22-27 aralığında
 • 55-64 yaş arasında olan bireyler için ideal sonuç 23-28 aralığında.
 • 65 yaş ve üzerinde bireyler için ideal sonuç değeri 24-29 aralığında olması gerekmektedir.

Vücut kitle indexinizi öğrenmek için vücut kitle indexi hesaplama formunu doldurunuz. Formu dolduruğunuzda vücut kitle indexinizi göreceksiniz.


Allurion Akıllı Baskül

Allurion Akıllı baskül, sıradan bir baskül değildir. Yalnızca kilo ölçümü yapmaz, size detaylı ölçümleme imkanı sunar. Allurion Smart baskül ile kilonuzu, vücut yağını, vücut suyunu, kemik kütlesini, kas kütlesini, Vücut Kitle İndeksinizi, Bazal Metobolizma Hızınızı ve viseral yağınızı takip edebilirsiniz.

Bluetooth bağlantısı sayesinde bu verileri mobil uygulama ile senkronize ederek kilo verme sürecinizi başından sonuna kolayca ve hızlı bir şekilde takip edin. Aldığınız muhteşem sonuçları doktorunuzla, diyetisyeninizle, aileniz ve arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

Tasarımı da son derece zarif, modern ve ergonomik olan bu baskül zayıflama sürecinde ve sonrasında sağlıklı kilonuzu korumak için en iyi yardımcınız olacak.

Allurion Mobil Uygulama

Allurion Mide Balonu zayıflama programınının cebinizdeki takipçisi Allurion Mobil App. Smart Baskülünüzden aldığı verileri alır, saklar, net bir şekilde size sunar ve paylaşmanıza yardım eder. Akıllı telefonların vazgeçilmez olduğu günümüzde sağlık ile ilgili en az bir uygulamaya sahip olmayan neredeyse yok. 

allurion mide balonu nedir

Bu uygulama ise sıradan bir kilo ve sağlık takibi uygulaması değil, Allurion Mide Balonu taktıranlara özel yapılmış bir uygulamadır.

Allurion Mobil uygulaması baskülünüzle kolayca senkronize olur ve baskülden aldığı verileri sade ve kullanışlı arayüzü ile net bir şekilde görmenizi sağlar.

Zaman içerisinde sakladığı veriler ile zayıflama sürecindeki durumunuzu takip edebilirsiniz.

Verilerinizi doktorunuzla, diyetisyeninizle yada istediğiniz biriyle e-mail, sosyal medya ve mesajlaşma araçları ile dilediğiniz zaman paylaşabilirsiniz.

Şu an için uygulamada Türkçe dil desteği bulunmamaktadır fakat kullanıcı arayüzü son derece basit ve sade olduğu için bu durum problem teşkil etmemektedir.

Allurion Mobil Uygulamasını indirebilirsiniz.

Sağlıkla kalın…

Numarınızı Bırakın

Sizi Arayalım