Ekibimiz

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekibimiz

Op. Dr. Erkam TÜLÜBAŞ

Genel Cerrahi Uzmanı

Obezite tedavisinde deneyimli, yüzlerce kişinin obeziteden kurtulmasına yardımcı olmuş Obezite Cerrahisi ve Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erkam TÜLÜBAŞ kliniğimizin kurucusu ve uzman hekimidir.

Biyografi

1978 yılında Karadeniz Ereğli’de doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimlerini Ereğli’de tamamladıktan sonra Tıp Eğitimini 1997-2003 yılları arasında Trakya Üniversitesi’nde tamamladı. Uzmanlık eğitimini 2005-2010 yılları arasında Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı. 2017 yılı itibari ile TLBS Klinik’te hasta kabülüne devam etmektedir.

Uyguladığı Tedaviler

Obezite cerrahisi; Tüp Mide Ameliyatı, Gastric By-Pass, Revizyon Ameliyatları ve ameliyatsız obezite tedavisinde özellikle Mide Balonu Uygulamalarında uzmanlaşmış bir isimdir. Aynı zamanda Genel Cerrahi alanına giren tüm hastalıkların tedavisini de gerçekleştirmektedir.

Dyt. Nazlıcan BEYGUOĞULLARI

Diyetisyen

Klinik diyetisyenimiz İstanbul Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezundur.

Bariatrik cerrahi ve mide balonu sonrasında uygulanan diyetlerde uzmanlaşmaya yönelik çalışmalar yapan diyetisyenimiz, hastalarımızın takibini yapmakta ve zayıflama sürecinde danışanlarımıza destek vermektedir.

2022 yılında ekibimize katılan diyetisyenimiz kişiye özel yaklaşımı ve yeniliklere açık tavrıyla kısa süre içerisinde danışanlarının takdir ve memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. 

Merve ULUSOY

Klinik Psikolog

2009 yılında Newport Amerikan Üniversitesi Davranış Bilimleri bölümünden mezun olan Merve KALKAN ULUSOY, 2022 yılında Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını tamamlamıştır.

Hastalarımızın takip sürecinde sağlıklı beslenme alışkanlıkları edinebilmeleri ve ömür boyu sağlıklı kilolarında yaşamlarını sürdürebilmeleri için Yaşam Koçu ve Klinik Psikolog görevlerini sürdürmektedir.

2021 yılında ekibimize katılan Merve ULUSOY obezite hastalarının tedavisinde psikolojik destek ve mentörlük konusunda deneyimiyle hastalarımızın zayıflama sürecinde her zaman yanında.

Gerçek Gökçek Kaleli

Hasta İlişkileri Sorumlusu

Hasta İlişkileri Sorumlumuz Gerçek Gökçek Kaleli ekibimizin değişmez parçası. Enerjisi ve güleryüzüyle sizlerle sürekli iletişim halinde olan asistanımız sayesinde bizimle her zaman, her konuda iletişim kurabilirsiniz.

2022 yılında TLBS Klinik ekibine katılan asistanımız sizlerle iletişim kurmamız ve obezite tedavisinin en önemli unsuru olan “Hasta Takibi” konusunda en büyük yardımcımız.