Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Elipse mide balonu ile mide balonu uygulaması artık daha kolay ve konforlu. Yutulabilen mide balonu hapı hakkında detaylı bilgi bu makalede.
Mide balonu hapı.

Hap Gibi Yutulan Mide Balonu

Yutulabilen Mide Balonu

Obezite tedavisinde mide balonunun en büyük yardımcılarımızdan biri olduğunu biliyorsunuz. Eğer mide balonu hakkında pek fikriniz yoksa yada fazlasını bilmek istiyorsanız buraya tıklayın. Mide balonu ile tedavide ameliyat yok, kısa sürede fazla kilolarınızı veriyorsunuz, tok hissediyorsunuz; diyet yapıyorsunuz ama aç değilsiniz, zorlanmadan zayıflıyorsunuz. E daha ne olsun?…

Daha fazlası olsun, daha kolay olsun diyorsanız Elipse Mide Balonundan bahsetmek lazım. Mide balonu hem yerleştirilirken hem de çıkarılırken anestezi altında endoskopik olarak uygulanır. Ama Elipse balonu yalnızca su ile yutuyorsunuz. Evet, aynı hap yutar gibi…

Ameliyat yok, anestezi yok, endoskopi yok, balonu çıkarmak için ekstra işlem yok…

 

Elipse mide balonu Hap gibi yutulur.

 

Peki Elipse Mide Balonu kimler için uygundur?

 Mide balonu için uygun olan hastaların tümüne uygundur. Diğer mide balonlarından tek farkı uygulama kolaylığı. Örneğin anestezi almaktan korkan yada anestezi alması sakıncalı olabilecek hastalar için en ideal yöntemdir. Sadece bu bile çok büyük bir tercih sebebidir. Ameliyat kararı verildiğinde yapılacak işlemden çok anestezi hakkında endişelenen hatta anestezi korkusuyla operasyondan vazgeçen hasta sayısı sanılandan çok daha fazladır. Ayrıca diğer balonların çıkarılması için de anestezi ve endoskopi uygulanırken Elipse Mide Balonu kullanım süresi sonunda doğal yollarla vücuttan atılır. Böylelikle bir değil, iki kez anesteziden sizi kurtarır.

 

Yutulan Mide Balonunun Diğer Avantajları

Elipse Mide Balonu midenizde 4 ay süreyle kalır ve siz bu süre zarfında diyetinizi kolaylıkla uygularsınız. Egzersiz ile de desteklediğiniz takdirde 25-30 kg’a varan kilo kaybı sağlanması mümkündür. Diğer mide balonlarında balonun çıkarılma süresi çeşidine göre 6 ay ila 1 yıl arasında değişir. Yapılan çalışmalara göre toplam kilo kaybının %80’i balon kullanımının ilk 3 ayında gerçekleşmekte, 4 aydan sonra balonun toplam kilo kaybına anlamlı bir katkı sağlamadığı gözlemlenmiştir. İşte bu sebeple Elipse Balon midenizde 4 ay kalır ve sonrasında balon içeriği kendiliğinden boşalarak balon doğal yollarla vücuttan atılır.

Elipse Mide Balonu silikon mide balonlarına  kıyasla %85 daha ince ve esnektir. Böylelikle bir hap gibi kapsüle sığdırılmıştır. Bu sebeple halk arasında “Mide Balonu Hapı” olarak da bilinir. Son derece sağlam bu yapısından dolayı delinme riski yok denecek kadar azdır. Şimdiye kadar yapılmış olan 15000+ uygulamada hiç delinme vakası bildirilmemiştir.

Balon 550 ML’ye kadar şişirilmektedir. Yapılan çalışmalarda 550 ML hacmindeki balonların ideal kilo kaybını desteklediği, 550 ML üzerinde şişirilmesinin anlamlı bir ek kilo kaybı sağlamadığı görülmüştür. İdeal boyutta şişirilmiş ince ve esnek balon diğer balonlara kıyasla daha az şişkinlik hissi, bulantı ve kramp  gibi rahatsızlıkların yaşanma olasılığının daha düşük olması demektir.

Hem klasik Mide balonu hem de Elipse Mide Balonu uygulayan doktorlar dan biri olarak, mide balonu taktıran hastalarımın yorumlarına istinaden yutulabilen mide balonunu daha konforlu bir alternatif olarak görüyorum ve sizlere sunuyorum.

Erkam Tülübaş

Erkam Tülübaş

256 thoughts on “Hap Gibi Yutulan Mide Balonu”

 1. Günaydın
  Yutulabilir mide balonu fiyatı ve proses hakkında Bilgi alabilir miyim ?
  SGK &özel sağlık sigortası indirimi olabiliyor mu ?
  Teşekkürler

 2. Eşref Balcıoğlu

  Merhaba hocam,
  Bir diğer yazınızda anlattığınız 4 balon tipi için de (6 aylık, 1 yıllık, ayarlanabilir ve hap şeklinde olan) fiyat verebilmeniz mümkün mü?
  Saygılarımla.

 3. Merhaba
  Boyum 170 cm , kğ 130
  Elipse yutulan mide balonu uygulaması yapıldığında 4 ay süre içerisinde ne kadar kğ verebilirim . fiyati ne kadar

 4. merhaba, yaş 29. 160 boy 80 kg. bildiğim kadarıyla reflü var dönem dönem ciddi sıkıntı yaşatıyor. bana da uygulanabilir mi? fiyat alabilir miyim?

  1. Erkam Tülübaş

   Merhaba,
   Vücut kitle indeksiniz uygun görünüyor. Ancak uygulama öncesinde endoskopi ile muayene gerekir ve muayene sonrasında uygun görülürse mide balonu uygulaması yapılabilir. Mide balonu fiyatı size mail ile bildirilmiştir.

  1. Erkam Tülübaş

   Alışma döneminde bulantı ve kramp gibi rahatsızlıklar görülmesi olasılığı vardır ancak standart mide balonlarına göre Elipse mide balonu sonrasında bu rahatsızlıkların görülme olasılığı son derece düşüktür.

  1. Erkam Tülübaş

   Mide balonu için vücut kitle indeksi uygun görünüyor. Kesin karar elbette ki muayene sonrasında verilebilir.

   1. Merhaba,
    Boy = 172cm
    Kilo = 129kg
    Vücut Kitle indeksi = 43.6
    Bildiğim kadarıyla herhangi bi rahatsızlığım yok. Fiyat rica edebilirmiyim?

    1. Erkam Tülübaş

     Merhaba,
     Vücut kitle indeksiniz obezite cerrahisi için daha uygun görünüyor fakat ameliyat olmak istemiyorsanız mide balonu uygulaması da yapılabilir.

  1. Erkam Tülübaş

   Mide balonu uygulaması öncesinde endoskopik inceleme yapılıp, uygun görülürse mide balonu takılabilir.

  1. Erkam Tülübaş

   Uygulama sonrasında ilk birkaç gün tüm mide balonlarında olduğu gibi bulantı ve kramp gibi rahatsızlıklar görülmesi olasıdır. Fakat standart mide balonlarına göre Elipse mide balonu sonrasında bu yan etkilerin görülme sıklığı son derece düşüktür.

   Mide balonu sonrasında yaşanabilecek rahatsızlıklar hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki linkteki yazıyı okumanızı tavsiye ederim:

   https://www.erkamtulubas.com/mide-balonu-sonrasi-yasanabilecek-sikayetler/

 5. Derya İnci Yurtkuran

  boyum 151 cm. 98 kiloyum hiper tansiyon hastasıyım acilen kg vermem gerekiyor fiyat bilgisi rica edeceğim

  1. Erkam Tülübaş

   Elipse mide balonu size uygulanabilir gibi görünüyor ancak kesin karar muayene sonrasında verilebilecektir. Fiyat bilgisi verilmiştir.

 6. Merhabalar hocam,
  Kortizon kullanımından kaynaklı 4 yılda 64 ten 89 a çıktım. Yaşım 37 ve uzun yıllar 159-160 cm olan boyum dün ölçümlerim alındığında 157 olmuş sanırım kilodan kaynaklı hocam. Şuan bu yöntemi de çok merak ettim. Fiyat bilgisi rica edebilir miyim ?

  1. Erkam Tülübaş

   Merhaba,

   Uygulama öncesi ilgili konsültasyonlar yapıldıktan sonra uygun görülürse uygulama yapılabilir. Fiyat bilgisi verilmiştir. Başka sorularınız varsa bize her zaman ulaşabilirsiniz.
   Sağlıklı günler dilerim…

  1. Erkam Tülübaş

   Merhaba,
   Uygulama İstanbul’da yapılmaktadır fakat çok kısa süren bir uygulama olduğu için aynı gün yaptırıp dönmeniz mümkündür. Çıkarma işlemi olmadığı için de bir kez gelmeniz yeterlidir. Uygulama sonrası size verilecek olan özel baskül ve Mobil Uygulama sayesinde diyetisyen takibiniz online olarak sürdürebilmektedir.

 7. Yutulan mide balonu fiyat bilgisi ve bu işlemi yaptırmak için kaç gün önceden randevu almamız gerekir.

  1. Erkam Tülübaş

   Randevu takvimindeki müsaitliğe göre size uygun bir tarihe randevu alabilirsiniz ve muayenede Elipse Mide Balonu için uygun olduğunuza karar verilirse aynı gün uygulama yapılabilir, uygulama için tekrar randevu almanıza gerek yoktur. İstanbul dışından yada yurtdışından gelmeyi planlıyorsanız takvim konusunda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

    1. Erkam Tülübaş

     Verdiğiniz mail adresi geçersiz görünüyor. Mail adresinizi doğru yazarak tekrar yorum atarsanız fiyat bilgisini ulaştırabiliriz. Whatsapp veya telefon ile de bize her zaman ulaşabilirsiniz.

  1. Erkam Tülübaş

   Merhaba,
   Vücut kitle indeksiniz normal görünüyor, sizin durumunuzda mide balonunu önermiyoruz. Bölgesel kilo probleminiz varsa muayene sonrasında uygulama kararı verilebilir veya diyetisyen desteği ile kilo verebilmeniz için uygun bir tedaviye başlanabilir.

 8. Merhaba Erkam Bey ;
  1.76 boyunda 115 Kg 35 Yaşındayım mide balonu uygulaması hakkında fiyat bilgi için geri dönüşünüzü rica ederim.

  1. Erkam Tülübaş

   Merhaba,
   Vücut kitle indeksiniz mide balonu için uygun görünüyor. Fakat V.K.I tek başına karar vermek için yeterli değildir. Muayene sonrasında mide balonundan fayda sağlayıp, sağlayamayacağınız konusunda karar vermek daha sağlıklı olacaktır.Fiyat bilgisi verilmiştir. Sağlıklı günler…

 9. Sevgi Kemaloğlu

  Merhaba,
  1.58 boyunda ve 68 kiloyum.
  Yutulabilir mide balonu hakkında bilgi almak istiyorum mesela ben hap içince midesi bulanan biriyim yutarken zorlanır mıyım? Sonrasında neler yan etki görür müyüm? Ve en önemlisi fiyatı nedir?

  1. Erkam Tülübaş

   Merhaba,
   Öğürme olabilir ama şu ana kadar yutamayan hasta olmadı . Uygulaması kolaydır. Tüm balonlarda görülen bulantı, kusma gibi yan etkileri buradada görülebilir ancak tüm balonlar içinde en az yan etkisi olan bu balondur.

  1. Erkam Tülübaş

   Belirtmiş olduğunuz mail adresine ileti gönderilememektedir. Lütfen mail adresinizi kontrol edin, ya da bizimle farklı bir kanaldan iletişime geçerek mide balonu fiyatını öğrenebilirsiniz.

   1. Erkam Tülübaş

    Diğer mide balonları gibi Elipse Mide Balonu da gerekli görüldüğünde endoskopi ile çıkarılabilmektedir. Fiyatı size mail ile bildirilmiştir.

  1. Erkam Tülübaş

   Merhaba,
   Vücut kitle indeksiniz uygun gibi görünüyor ama uygulamaya muayene sonrasında karar verilmesi daha sağlıklı olacaktır.

   Şu an için corona virüs dolayısıyla bir süre uygulama yapmadığımızı da belirtmek isterim.

   Başka sorularınız varsa bize her zaman ulaşabilirsiniz.

   Whatsapp: 02129095929

   Sağlıklı günler dilerim…

 10. Merhaba ben 139 kilo var bu yöntem olarak başarı ve işlem sonrasında mide küçültmedikten sonra balon işlemi mide büyüklüğü devam ediyorsa tekrar hızlı bir şekilde kilo alırız bide bu operasyon fiyatı ne kadar acaba

  1. Erkam Tülübaş

   Merhaba,
   Vücut kitle indeksinizi yalnızca kilonuz ile değerlendiremeyiz, VKİ uygunsa mide balonu uygulaması yapılabilir. Mide balonu midenizde kaldığı sürece tokluk hissi yaratarak diyetinize yardımcı olup kilo vermenizi sağlayan bir yöntemdir. Size sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanacak süreyi sağlar ve sonrasında eski yeme alışkanlıklarınıza dönmediğiniz takdirde verdiğiniz kiloları geri almazsınız. Hiç bir obezite tedavisi yöntemi için kilo vereceğinize veya verdiğiniz kiloları geri almayacağınıza garanti veremeyiz. Başarı büyük ölçüde hasta uyumuna ve sağlıklı beslenme alışkanlığı edinip bu alışkanlığı sürdürmesine bağlıdır. Fiyat bilgisi size e-mail ile iletilmiştir. Mutlu günler dilerim…

 11. Remziye Kangeldi

  Merhaba, ben 165 cm büyüklügünde ve 99 kg, 61 yasinda bi bayanim. Seker hastasiyim. Uzun süre sekerimin inmesi icin, doktorum en az 10 – 15 kg vermemi söyledi. Yoksa medforminin yanina daha baska hap almam gerekiyormus. Kapsüllü migde balonunu bana tavsiye edermisiniz? Önceden ne gibi muhaneye yapiyorsunuz?
  En aksi durumda ne gibi riskler olur? Toplam fiyatine kadardir.

  1. Erkam Tülübaş

   Merhaba
   V.K.İ:36 ve şeker hastalığınız var. Sizin durumunuzda daha çok obezite cerrahisi (Tüp Mide) öneririm. Daha detaylı bilgi size mail ile verilmiştir. Geçmiş olsun.

 12. Merhaba ismim Yasemin
  boyum 1.61cm kilom 70
  Mide balonu kullanabilirmiyim
  Hap hakkında bilgi fiyat alabilirmiyim

  1. Erkam Tülübaş

   Merhaba mide balonu için vücut kitle indeksiniz uygun görünüyor. Mide balonu fiyatı hakkında size mail gönderilmiştir. İyi günler dilerim.

  1. Erkam Tülübaş

   Çok farklı balon çeşitleri vardır. 4-6-12 aylık balonları uygulamaktayız. Her hastaya özgü olarak balon çeşidine karar verilmektedir. Bu nedenle fiyatlandırmada değişkenlik göstermektedir. Fiyat konusunda size bir mail gönderilmiştir. Emziren annelere ben balonu önermiyorum. Özellikle balon uygulamasından sonraki ilk dönemlerde sıvı kayıpları olabileceğinden buda annenin sütünde azalmaya neden olabilmektedir.Emzirme dönemi sonrası çok daha sağlıklı olacaktır.

   1. Meraba ben miyde rahatsizligi olan insanlar bunu yaptirabilirmi birde fayati nedir bilgilenditirseniz cok sevinirim

     1. Merhaba
      Herhangi bir mide rahatsızlığım mevcut değil. Vücud Kitle indexim 32 . Mide balonu taktırmak istiyorum. Maliyetini öğrenebilir miyim?

      Tesekkürler

     2. Erkam Tülübaş

      Merhaba,
      Vücut kitle indeksiniz mide balonu için uygundur. Fiyat ile ilgili size mail ile bilgi verilmiştir.
      Sağlıklı günler dilerim…

  1. Erkam Tülübaş

   Vücut kitle indeksiniz Mide Balonu için uygundur. Fakat V.K.İ tedaviye karar verilmesi için tek başına yeterli değildir. Muayene sonucunda karar vermek daha sağlıklıdır. Fiyat bilgisi size mail ile verildi. Mutlu günler…

  1. Erkam Tülübaş

   Merhaba,
   Vücut kitle indeksiniz 27-35 kg/m² civarında ise, muayene sonucunda uygun olduğunuza karar verilirse uygulanabilir. Vücut kitle indeksi tek başına belirleyici değildir, yandaş hastalıklar ve yeme alışkanlıklarınız gibi birçok kriter değerlendirilmelidir. Fiyat size mail olarak bildirilmiştir.

   1. Erkam Tülübaş

    Merhaba,
    Mide Balonu uygulamasını İstanbul Fulya’da yapmaktayız. İletişim bilgilerimiz güncel ve geçerlidir. Fiyatla ilgili size mail gönderilmiştir.

   1. Merhaba .

    Normal bir migde ameliyatida hamile kalmak 1 sene boyunca yasaktir. Bu hapi yöntemi ile hamilelik icin öneriler nedir ?

    Fiyatı ne kadardır bu yöntemin?

    Hastane’de kalmak gerekirmi veyahut yan etkileri nedir.

    1. Erkam Tülübaş

     Merhaba,
     Mide balonunun midenizde bulunduğu süre içerisinde hamilelik önermiyoruz. Bu süre Elipse Mide Balonu için yaklaşık 4 ay, diğer mide balonları için çeşidine göre 6-12 aydır. Mide balonu çıkarıldıktan sonra hamilelik için herhangi bir engel bulunmamaktadır.
     Elipse Mide Balonu uygulaması sonrasında hastanede kalmanız gerekmiyor. Uygulama son derece konforludur, endoskopi ve anestezi kullanılmamaktadır. Yan etki görülme olasılığı standart balonlara göre oldukça azdır. Bulantı veya kramp gibi rahatsızlıklar yaşamamanız için gerekli ilaçlar reçete edilmektedir ve bu rahatsızlıklar kısa sürede kaybolmaktadır.
     Fiyat ile ilgili size mail ile bilgi verilmiştir.
     Sağlıklı günler dilerim…

    1. Erkam Tülübaş

     Doktorunuzla görüşüp, detaylı muayene sonrasında balon kararını vermek çok daha sağlıklı olacaktır. Fiyat bilgisi mail ile iletilmiştir.

   1. Erkam Tülübaş

    Pandemi döneminde şu an için uygulama yapamıyoruz. Yeni bir olumsuz gelişme yaşanmazsa Ramazan Bayramı sonrasında yeniden uygulamalara başlamayı planlıyoruz. Fiyat bilgisi size mail ile gönderilmiştir. Sağlıklı günler dileriz…

    1. Erkam Tülübaş

     Elipse Mide Balonu halk arasında “Mide Balonu Hapı” olarak adlandırılsa da hap değildir, kapsül formunda küçültülüp yutulabilecek boyuta getirilmiş bir mide balonu çeşididir. Doktor tarafından uygulama yapılmaktadır. Elipse mide balonunun nasıl uygulandığını detaylı olarak anlattığım yazımızdan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
     Elipse Mide Balonu Nasıl Uygulanır?

     Fiyat bilgisi size mail ile iletilmiştir.

     1. Erkam Tülübaş

      Öncelikle fiyatları açık açık yazmamızın bağlı olduğumuz kuruluşlar tarafından yasak olduğunu belirtmek isterim. Her gün birçok farklı mecradan onlarca mesaja cevap vermek bizim için de ciddi bir iş yükü. Ancak biz tüm hastalarımızın sorularına hızlıca cevap vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Tedaviye ihtiyaç duyan birinin de bir mesaj atması, çok büyük bir zahmet olmasa gerek. Bu konuda sitem eden veya fiyatların nasıl belirlendiğini, nelere dikkat etmeleri gerektiğini merak eden hastalarımız için yazdığım şu yazıyı okumanızı tavsiye ediyorum:

      https://www.erkamtulubas.com/mide-balonu-fiyatlari/

    1. Fiyat bilgisi alabilir miyim? Ayrıca benim 30kg fazlam var mide balonu ile bu kiloyu 4ayda verebilir miyim? Uymam gereken diyet ve egzersiz programı olacak mı?

     1. Erkam Tülübaş

      Elipse Mide Balonu midenizde bulunduğu süre boyunca diyetinizi kolaylaştıracak ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olacak bir destek tedavidir. Tedavi boyunca aylık diyetisyen takibinde olacaksınız ve egzersizle desteklemek de daha dengeli kilo vermeniz için iyi olacaktır. Kesin ve katı bir egzersiz programı bulunmamakla birlikte egzersizi de tavsiye ediyoruz.

      4 aylık süreçte ortalama 15-20 KG vermeniz mümkündür ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanız için yeterli bir süredir. Bu alışkanlığı devam ettirdiğiniz takdirde balon vücuttan atıldıktan sonra da kilo kaybı devam edecektir.

      Instagram hesabımızda paylaştığımız, benzer bir hastamızın deneyimini anlattığı videoya göz atabilirsiniz:

      https://www.instagram.com/p/CA4zwqtg8kp/?igshid=hcjhyqqw5oze

     2. İyi günler, fiyat bilgisi rica edebilir miyim. Bir de işlemin süresi hakkında bilgi rica ediyorum.

    2. Şebnem Şener

     Merhaba. 44 yaşındayım. Hasimato Hypotiroid rahatsızlığım var. Pandemi döneminde 98 kg çıktım. Boyum 164cm. Korkunç derecede horlamaya başladım. Son 5yildir diyetisyenlere çok para harcadım. Artık kalıcı bir çözüm arıyorum.
     Fiyat bilgisi rica ediyorum. Teşekkürler.

    1. Erkam Tülübaş

     Fiyat bilgisi gönderilmiştir. Ayrıca belirtmek isterim ki; yalnızca fiyat bilgisi isteyen herkese mail ile fiyat bilgisi verilmektedir fakat sayfada gereksiz çok fazla yorum olmaması adına yorumlarına cevap yazmıyoruz. Yorumunuza cevap yazılmamış olsa bile fiyat bilgisi muhakkak verilmiştir, mail adresinizi kontrol ediniz.

     1. Uygulama için il dışından gelmek zorundayım kaç gün izin almam gerekir önceden randevu almamız gerekli galiba birde fiyat bilgisi alabilirmiyim

     2. Erkam Tülübaş

      Muayene sonrasında tedaviye uygun olduğunuza karar verilirse mide balonu uygulaması yapılıyor. Şehir dışından gelecek hastalarımıza muayene ile aynı gün uygulama yapabiliyoruz. Randevu alacağınız zaman şehir dışından geleceğinizi belirtirseniz takvim ayarlanmasında yardımcı olunacaktır. Uygulama sonrasında olası bir yan etki ile karşılaşılır ise yakında olmak adına 2 gün İstanbul’da kalmanızı tavsiye ederim. Daha sonra evinize ve çalışma hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz.
      Mide balonu uygulaması sonrasında aylık diyetisyen takibi var. Takip için gelme imkânınız bulunmuyorsa Elipse Mide Balonu ile birlikte size verilecek olan smart baskül ve Mobil Uygulama ile diyetisyen takibiniz online olarak sürdürülebilmektedir. Elipse Mide Balonu çıkarma işlemi gerektirmez, 4 ay sonunda içeriği boşalarak doğal yolla kendiliğinden vücuttan atılır. Böylelikle çıkarma işlemi için yeniden gelmeniz ve ek bir ücret ödemeniz gerekmez.

    1. Erkam Tülübaş

     Fiyat bilgisi mail ile verilmiştir ve fiyat öğrenmek isteyen herkese yorumu cevaplanmasa bile mail ile ücret bilgisi verildiğini tekrar belirtmek isterim.

    1. Erkam Tülübaş

     Uygulama gerekli görüldüğünde tekrarlanabilir. Durumunuza göre muayene sonrasında başka bir tedavi yöntemi de düşünülebilir.

     1. Erkam Tülübaş

      İşe dönüş genellikle ertesi gün mümkündür. Çok nadiren görülmekle birlikte, 3-7 gün alışma sürecinde yoğun rahatsızlık yaşayan hastalar olmakta ve dinlenmeleri tavsiye edilmektedir.

  1. Merhaba.Vücut kitle endeksim 29 ve hiç bir kronik hastalığım yok.Elipse mide balonu benim için uygun olur mu?Tabiki fiyatınıda öğrenmek isterim😊

   1. Erkam Tülübaş

    Merhaba,
    Elipse Mide Balonu uygulaması için uygun görünüyorsunuz ama tabii ki muayene sonrasında karar vermek daha sağlıklı olacaktır. Sağlıklı günler dilerim…

   2. Merhaba Ben bu migde Balon hakkinda bilgi almak istiyorum . Detaili bilgi icin bana Mail olarak yazarsaniz sevinirim ve fiyatini ögrene bilirmiyim . Saygilar Sevgiler

    1. Erkam Tülübaş

     Merhaba,
     Elipse mide balonu ve standart mide balonları hakkında çok detaylı bilgi sitemizde mevcuttur. Aşağıdaki linklerden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

     https://www.erkamtulubas.com/elipse-mide-balonu/

     https://www.erkamtulubas.com/elipse-mide-balonu-nasil-uygulanir/

     https://www.erkamtulubas.com/hap-gibi-yutulan-mide-balonu/

     https://www.erkamtulubas.com/mide-balonu-ile-obezite-tedavisi/

     https://www.erkamtulubas.com/mide-balonu-sonrasi-yasanabilecek-sikayetler/

     https://www.erkamtulubas.com/mide-balonu-gercekten-ise-yariyor-mu/

     Bu bilgilerin haricinde merak ettiğiniz farklı bir konu varsa sorularınızı bize iletmekten çekinmeyin, yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağın hastalığı olarak adlandırılmaya başlanan obezite birçok yandaş hastalıkla birlikte sağlığımızı tehdit ediyor. Obezite hakkında bilinç oluşturmak ve toplumu önlenebilir bu hastalıktan mümkün olduğunca arındırmak adına paylaştığımız bilgileri takip ve tavsiye etmenizi önemsiyoruz. Lütfen sosyal medya hesaplarımıza ve diğer yazılarımıza da bir göz atın.

Mutlaka Okumalısınız
mide balonu fiyatı hesaplama
Mide Balonu
Erkam Tülübaş

Mide Balonu Fiyatları

Mide balonu fiyatları neye göre ve nasıl belirlenir? Mide balonu fiyatını etkileyen unsurlar nelerdir? Fiyatlar neden değişkenlik gösterir? Okuyun, öğrenin…

Yazıyı Oku »

Son Yazılar

Bizi Takip Edin!

Videolara da göz atın...

Yeni yazılarımızdan haberdar olmak ister misiniz?

E-mail grubumuza kaydolarak yeni yazılardan ve diğer gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Mide balonu fiyatı kaç TL?


Mide balonu için fiyat araştırması yapıyorsanız bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

× Yardımcı olabilir miyiz?