Obezitenin Ameliyatsız Tedavi Seçenekleri

Cerrahi Dışı Obezite Tedavileri

Obezite Cerrahisine alternatif olarak ameliyatsız obezite tedavilerini de başarıyla uyguluyoruz. Cerrahi işlemlere kıyasla daha rahat, daha kolay olan ameliyatsız tedavi yöntemlerini sitemizden inceleyebilir, daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle canlı destek ya da telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Biraz Video...

Ameliyatsız Obezite Tedavileri

Mide balonu sonrasında sizi neler bekliyor

Mide Balonu

Endoskop yardımı ile mide içine yerleştirilen balon daha az yemenizi ve daha çabuk doymanızı sağlar ve bu şekilde kilo vermenize yardımcı olur. Ayrıca besinlerin mideden geçişini yavaşlatarak daha geç acıkmanızı da sağlar. Çeşidine göre 4ay, 6 ay yada 1 yıl süre ile midenizde kalacak olan balon yardımı ile ortalama 10-20 KG verebilirsiniz.
Başlığa tıklayarak Mide Balonu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Mide botoksu uygulamasında endoskopik olarak belirli bölgelere botox ilacı enjekte edilir.

Mide Botoksu

Endoskop yardımı ile midenin belirli bölgelerine enjekte edilen botoks ilacının etkisiyle midedeki kasların kasılması geçici olarak azalır ve böylelikle daha uzun süre tokluk hissi sağlayarak ve iştahı azaltarak diyet yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca besinlerin mideden çıkışını yavaşlatarak daha geç acıkmanızı da sağlar. Mide botoksunun etkisi ortalama 4-6 ay sürmekte ve bu süre zarfında ortalama 10-20 KG verebilirsiniz.
Başlığa tıklayarak Mide Balonu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Obeziteden kurtulmak çok zor değil

Bizi Arayın
Birlikte Başaralım

   Bilgi ve randevu almak için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Obeziteden kurtulmak mide küçültme ameliyatları ile imkansız değil.